Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Krasne Pole

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Głubczyce(Krasne Pole + 16 km)

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

89 m z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry - Bezczynszowe - Garaż Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m , stanowiące 1/2 domu z odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Głubczyce(Krasne Pole + 16 km)

480 000 zł76,08 m² 6 309,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji od klienta kupującego Oferujemy do sprzedaży nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy, usytuowanej w malowniczej okolicy w otoczeniu zieleni tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Trzebina

Trzebina(Krasne Pole + 20 km)

390 000 zł141 m² 2 765,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 277 m²

Przepięknie położony niespełna 3km od granicy polsko-czeskiej, ponad 100letni dom o powierzchni ok 140m2, posadowiony na nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek: 520/1 (r.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Głubczyce

Głubczyce(Krasne Pole + 16 km)

1 500 zł27,20 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowa kawalerka przy ul. Dworcowej w Głubczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ściborzyce Małe

Ściborzyce Małe(Krasne Pole + 19 km)

559 000 zł160,18 m² 3 489,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, a jednocześnie wyjątkowego domu wolnostojącego, jednopiętrowego gotowego do zamieszkania o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Lenarcice

Lenarcice(Krasne Pole + 2 km)

64 900 zł829 m² 78,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną w Lenarcicach! Powierzchnia 829 m (18,5m x 45m) z bezpośrednim dostępem do rzeki Opawica, w spokojnej okolicy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Głubczyce(Krasne Pole + 16 km)

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Klisino

Klisino(Krasne Pole + 24 km)

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** Rodzinnie, sielsko, we własnym rytmie *** To będzie przytulny i wygodny domek, idealny dla całej rodziny. Możecie zostawić go jako parterowy bo doskonale spełnia swoją funkcję i pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Fabryczna

Głubczyce(Krasne Pole + 16 km)

680 000 zł1 713 m² 396,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Budynki komercyjne w strefie usługowo-przemysłowej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1990m 2 zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym, budynkiem technicznym, budynkiem technicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pokrzywna

Pokrzywna(Krasne Pole + 23 km)

3 950 000 zł1 200 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

NA sprzedaż Obiekt hotelowo-konferencyjny / inwestycyjny Głuchołazy Pokrzywna | woj. opolskie Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt hotelowo-konferencyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Krasne Pole,opolskie

400 000 zł180 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Nieruchomość położona we wsi Krasne Pole w województwie opolskim w gminie Głubczyce, w południowo wschodniej części Gór Opawskich nad rzeką Opawicą, na granicy polsko-czeskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krasne Pole

Krasne Pole,opolskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne